Рок стиль, готичний одяг

1 из 4
Показано 1 по 24 із 73 (всього сторінок: 4)

Штани, футболки, плащі та інший одяг в Rock стилі допоможе створити образ, який буде активним вираженням внутрішнього світу.

Let's Rock

Сучасне суспільство важко сприймає людей, які відрізняються від безликої сірої маси основної частини населення. Вже давно минули ті часи, коли кожен з нас повинен був бути як всі і намагався не виділятися. Але більшість наших співвітчизників досі негативно ставиться до представників різних молодіжних субкультур. Тим більше це стосується одягу. Кожен, хто володіє неординарним складом розуму і власними життєвими принципами, стикається з проблемою покупки одягу, а тим більше, якщо це альтернативна одяг. Здавалося б, хіба може бути проблемою придбання елементів гардероба, адже сьогодні існує безліч спеціалізованих магазинів. Однак тут розглядається альтернативний одяг, який кардинально відрізняється від звичних і стандартних речей. Альтернативний одяг, представлений на віртуальних вітринах, задовольнить запити людей, які активно шукають гідну заміну такої нудної буденності. Незалежно від сезону і змін в моді, представники молодіжних субкультур зможуть підібрати для себе той одяг, яка буде активним вираженням їх внутрішнього світу. Досить відчувати себе білими воронами і ховати свої бажання - звертайтеся до нас і ми разом зможемо привернути тьмяність суспільної свідомості! Наш інтернет-магазин проявляє увагу до всіх жителів нашої країни і намагається забезпечити потреби будь-кого.

Нелегко знайти одяг і аксесуари, які відображатимуть твій багатий внутрішній світ, особливо якщо він відрізняється від масової свідомості. З однією поправкою: було нелегко, так як зараз ви опинилися в самому неформальному магазині жіночого та чоловічого одягу, біжутерії та взуття. Ми одягнемо вас з ніг до голови, підкреслимо індивідуальність, а ви скорите оточуючих своїм на 100% витриманим стилем. В цій категорії нашого магазину зібрана готичний, альтернативна одяг. Зберіть свій образ.

Вибір rock-одягу та аксесуарів

У будь-якому одязі важливо дотримуватися стилю і гармонії, щоб ваш образ виглядав не кумедним, а ефектним, підібраним зі смаком. Це стосується як «звичайного» одягу, так і неформального (навіть більшою мірою). Вирядитися в шкіряний плащ і масивні чоботи мало. При підборі одягу важливо розуміти, куди ви в ньому підете і будете виглядати доречно, чи підходить вам той чи інший предмет гардероба або ви носите його тільки через власні уподобання.

Дівчатам рекомендуємо вибирати одну яскраву деталь для створення образу, наприклад, короткий топ з шипами або ажурні колготки з міні-спідницею. Якщо ви використаєте обидва наряди, то образ вийде швидше вульгарним, ніж стильним. Короткий літній топ і джинси — звичайний наряд, але якщо доповнити його підтяжками і капелюхом — виглядати ви будете дуже стильно.

Альтернативний, готичний одяг

До зовнішнього вигляду чоловіків завжди були набагато менші вимоги. Щоб одяг відповідав вашому характеру, стилю, внутрішнього світу, купуйте його з розумом. Нам є що вам запропонувати. Вибирайте масивні черевики, штани з пряжками, практичний і стильний шкіряний плащ або довге пальто в готичному стилі.

Альтернативний та готичний одяг в магазині X-style

У цьому розділі ви підберете все, що вам потрібно для повсякденного образу та для тематичних заходів:

  • аксесуари;
  • чоловіче взуття;
  • чоловічий одяг;
  • жіночі футболки, топи, светри;
  • туніки і сукні;
  • корсети;
  • спідниці і жіночі брюки.

Вартість одягу і аксесуарів коливається в дуже широкому діапазоні, тому ви обов'язково підберете річ для себе. Недорогі аксесуари від 40 гривень (кільця, рукавички, браслети), верхній одяг (від 1000 до 3600 гривень) і неформальна взуття від відомого іспанського виробника New Rock. Дотримуйтесь свого стилю разом з X-style.

Copyright © 2008-2024· All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40