Жіночі карнавальні костюми

1 из 9
Показано 1 по 24 із 193 (всього сторінок: 9)

Карнавали завжди відносились до вишуканих розваг знаті. Адже тут, крім веселощів, є місце інтризі, кожен учасник може перевтілитися, одягнувши той чи інший костюм. Іноді досить простії маски, щоб відповідати мінімальним вимогам дрес-коду. На цій сторінці представлені карнавальні костюми для дорослих, які ми пропонуємо придбати для костюмованих вечірок і інших подібних заходів. Розміщених тут костюмів і аксесуарів досить, щоб заповнити ваш гардероб для таких випадків. Тим більше що святам передує метушня, і краще заздалегідь зробити вибір і купити дорослі карнавальні костюми, які вам точно підійдуть, ніж потім шукати у друзів або в прокат. Більш того, деякі з костюмів карнавальних для дорослих призначені для рольових ігор. Мало просто сказати, що це може настільки розширити ваш еротичний кругозір, особливо тим, кому костюми вчительок і медсестер вже набридли, і оновити відносини, – краще просто спробувати це самим!

Подивіться на костюми для рольових ігор фото: ви можете вибрати і просто стильні моделі, аксесуари, а можна одягнутися в вампірський стиль — від перуки і стікерів для очей, до чорних нігтів і готичного взуття. Крім Хеллоуїна, такі костюми підійдуть в день Вальпургієвої ночі (на 1 травня), в різні «відьомські» дні в чаклунському календарі. Ніщо не заважає вам організувати вечірку коли вам завгодно і ... ви можете внести дуже пікантну нотку у ваші інтимні відносини, використовуючи костюми для рольових ігор.

Щоб створити цілісний образ відьми, зверніть увагу не тільки на карнавальний костюм для дорослих, а й на аксесуари: кулони, стікери для очей, кільця, маски і намиста. Як вам виглядати: по-вампірських суворо і дещо зловісно, або стати миленькою чаклункою — вирішувати вам, залежно від мети.

Кожен наш костюм для рольових ігор — результат професіоналізму, досвіду і кропіткої праці. Ви можете купити карнавальний костюм для дорослих в Києві і інших містах України, а також зробити замовлення і отримати представлену тут продукцію в країнах ближнього зарубіжжя.

Copyright © 2008-2024· All Rights Reserved «Xstyle» - інтернет-магазин взуття та одягу Україна Київ , вул. Іллінська, 12 Тел. (044) 383 91 40